Information
*Calendar
*Documents
*Evaluate Referee
*GRJSA
*Highline
*Links
*Locations
*Match Inquiry
*Standings
*Terminology
Logon
TriasSoccerCentral

Match Inquiry

Logonfindtranslate
Criteria is now using saved Site values

Please select the desired criteria below and click "Show" to interrogate the TriasSoccerCentralTriasSoccerCentral database about Matches currently scheduled. You can control the results list contents by turning ON the desired Checkboxes in the Criteria Table.

Matches Criteria
Association Match#
Club Date -
LeagueLeague Day
LevelLevel TimeTime
DivisionDivision LocationLocation
Season FieldField
Gender TeamTeam
Sort By Action   Site Printable
MatchDateDayTimeClubGenderLeagueLevelDivisionSeasonFieldTeams
65471Notes 6/4/2022 Sat 11:00 am West Seattle Female Association U11 A YouthSpring Delridge North WS GU11 Paris St. Germaine (St. Germaine) vs HSC Huskies '11 (Morales-Atletico Madrid)
65329 6/4/2022 Sat 9:00 am HSC Female Select U16 SSUL YouthSpring Glacier Field HSC Blue Sharks 08 (Coombs) vs WS GU15 Shooting Stars
65709 6/4/2022 Sat 9:00 am Southlake Male Select U11 SSUL YouthSpring Hazen HS Southlake Rec B11 Lynch vs Southlake Rec B11 Renton
65723 6/4/2022 Sat 10:30 am Southlake Male Select U12 SSUL YouthSpring Hazen HS Southlake Rec B10 Strikers (Smothers) vs FWM - B10 Velarde
65710 6/4/2022 Sat 12:00 pm Southlake Female Select U11 SSUL YouthSpring Hazen HS Southlake Rec G11 Crosier vs NORTAC GU11 - Kalkhoven
65739 6/4/2022 Sat 9:00 am Southlake Female Select U14 SSUL YouthSpring Maywood MS Southlake G09 Red Warriors vs UP United Pixies G10 (McNaughton)
65733 6/4/2022 Sat 10:45 am Southlake Male Select U13 SSUL YouthSpring Maywood MS Southlake Rec B09 Fury Perman vs Valor Rec - B09 KF Agadjanyan
65724 6/4/2022 Sat 12:30 pm Southlake Female Select U12 SSUL YouthSpring Maywood MS Southlake Rec G10 Hauschildt vs NORTAC Colibri - Ramos
65725 6/4/2022 Sat 2:15 pm Southlake Male Select U12 SSUL YouthSpring Maywood MS Southlake B10 Red vs NORTAC BU12 - Slotemaker
65697 6/4/2022 Sat 10:30 am Southlake Male Select U10 SSUL YouthSpring Ron Regis NW Grass Southlake Rec B12 Soper vs Valor Rec - B12 MV Brady
65772 6/4/2022 Sat 11:45 am Southlake Male Select U9 SSUL YouthSpring Ron Regis NW Grass Southlake B13 Green vs CFSC B13 (Levake)
65773 6/4/2022 Sat 1:00 pm Southlake Male Select U9 SSUL YouthSpring Ron Regis NW Grass Southlake B13 Black Terada vs Southlake Juniors B14 Red Flames
65774 6/4/2022 Sat 10:30 am Southlake Female Select U9 SSUL YouthSpring Ron Regis SW Grass Southlake Juniors G14 Red vs UPSC Griffins G13 (Bridges)
65775 6/4/2022 Sat 11:45 am Southlake Female Select U9 SSUL YouthSpring Ron Regis SW Grass Southlake G13 Purple Ranson vs FWM - G13 Valenzuela
65698 6/4/2022 Sat 1:00 pm Southlake Male Select U10 SSUL YouthSpring Ron Regis SW Grass Southlake Rec B12 SHB vs FWM - B12 Blue
65776 6/4/2022 Sat 2:15 pm Southlake Male Select U9 SSUL YouthSpring Ron Regis SW Grass Southlake Rec B13 SHB vs CFSC B13 (Pagaduan)
65331 6/4/2022 Sat 5:00 pm West Seattle Female Select U12 SSUL YouthSpring Walt Hundley WS GU12 Shooting Stars vs Southlake Rec G10 Bombacie
65570 6/5/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #1 WS GU8 Ajax (Boerger/Campbell) vs WS GU8 Salzburg (Hink)
65571 6/5/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #1 WS GU8 Man City (Carew) vs WS GU8 Benfica (Kadushin)
65572 6/5/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U8 A YouthSpring Alki #1 WS BU8 Atletico Madrid (Binder) vs WS BU8 Man City (Nagel)
65573 6/5/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #2 WS GU8 Paris St. Germaine (Shelland) vs HSC Lightning '14 (Doll-Sporting CP)
65574 6/5/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #2 WS GU8 Real Madrid (Beherndt) vs WS GU8 Lille (Watters)
65575 6/5/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U8 A YouthSpring Alki #2 WS BU8 Villareal (Grant) vs WS BU8 Man U (Feldmann)
65576 6/5/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #3 WS GU8 Man U (Jeu-Harris) vs WS GU8 Villareal (Stark)
65577 6/5/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #3 WS GU8 Atletico Madrid (LaVoy) vs WS GU8 Bayern Munich (Davila)
65578 6/5/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U8 A YouthSpring Alki #3 WS BU8 Inter Milan (Sladechek) vs HSC The Gunners '14 (Sinon-Paris Saint-Germain)
65579 6/5/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #4 WS GU8 Inter Milan (Knapp) vs WS GU8 Juventus (Benelisha)
65580 6/5/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Male Association U8 A YouthSpring Alki #4 WS BU8 Benfica (Carbone) vs WS BU8 Bayern Munich (Wakefield)
65581 6/5/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U8 A YouthSpring Alki #4 WS BU8 Chelsea (Moir) vs WS BU8 Juventus (Fortunatus)
65457 6/5/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Female Association U11 A YouthSpring EC Hughes East WS GU11 Man City (Pickering/Pytel) vs HSC Huskies '11 (Morales-Atletico Madrid)
65458 6/5/2022 Sun 3:30 pm HSC Male Association U11 A YouthSpring EC Hughes East HSC Eagles '11 (Schaeffer-Manchester City) vs WS BU11 Real Madrid (Bhegani)
65459 6/5/2022 Sun 5:00 pm West Seattle Female Association U11 A YouthSpring EC Hughes East WS GU11 Benfica (Rasmussen) vs WS GU11 Liverpool (Higbee/Johnson)
65460 6/5/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Female Association U11 A YouthSpring EC Hughes West WS GU11 Man U (Ryan/Wrenholt) vs WS GU11 Villareal (McClure)
65461 6/5/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Female Association U11 A YouthSpring EC Hughes West WS GU11 Paris St. Germaine (St. Germaine) vs WS GU11 Chelsea (Maude/Hagyard)
65462 6/5/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U11 A YouthSpring EC Hughes West WS BU11 Bayern Munich (Riddick) vs WS BU11 Paris St. Germaine (Jeu-Harris)
65463 6/5/2022 Sun 5:00 pm West Seattle Male Association U11 A YouthSpring EC Hughes West WS BU11 Atletico Madrid (McAuliffe) vs WS BU11 Chelsea (Kulas)
65656 6/5/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Male Association U9 A YouthSpring Fairmount #1 WS BU9 Atletico Madrid (Barros) vs WS BU9 Benfica (Barton)
65657 6/5/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Female Association U9 A YouthSpring Fairmount #1 WS GU9 Paris St. Germaine (Hynes) vs WS GU9 Man City (Hammond)
65658 6/5/2022 Sun 3:30 pm HSC Female Association U9 A YouthSpring Fairmount #1 HSC Sparks '13 (Morales-Atletico Madrid) vs WS GU9 Bayern Munich (Hagyard)
65659 6/5/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Male Association U9 A YouthSpring Fairmount #2 WS BU9 Ajax (Nguyen) vs WS BU9 Bayern Munich (Frayo)
65660 6/5/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Female Association U9 A YouthSpring Fairmount #2 WS GU9 Ajax (Brincko) vs WS GU9 Villareal (Strohbusch)
65786 6/5/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U9 A YouthSpring Fairmount #2 WS GU9 - Benfica (Patch) vs WS GU9 Liverpool (Flint)
65747 6/5/2022 Sun 11:00 am Southlake Male Select U16 SSUL YouthSpring Hazen HS Southlake Rec B07 Titans (Goe) vs FWFC BU16 Timberwolves
65753 6/5/2022 Sun 12:45 pm Southlake Female Select U19 SSUL YouthSpring Hazen HS Southlake Rec G03 Red Spain vs Southlake Rec G03 Avalanche
65498 6/5/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Male Association U12 A YouthSpring Highland Park WS BU12 Benfica (Bullchild/Jardine) vs WS BU12 Bayern Munich (Hahn)
65499 6/5/2022 Sun 2:00 pm HSC Male Association U12 A YouthSpring Highland Park HSC Phantoms '10 (Printz-Manchester City) vs WS BU12 Liverpool (Hansen)
65500 6/5/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U12 A YouthSpring Highland Park WS BU12 Paris St. Germaine (Ponnusamy/Lee) vs HSC Eagles FC '10 (Madrigal-Atletico Madrid)
65501 6/5/2022 Sun 5:00 pm West Seattle Male Association U12 A YouthSpring Highland Park WS BU12 Real Madrid (Bloomfield) vs WS BU12 Chelsea (Magathan)
65661 6/5/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Male Association U9 A YouthSpring Roxhill South #1 WS BU9 Inter Milan (Russell) vs HSC Highline Heat '13 (Lewis-Paris Saint-Germain)
65662 6/5/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Male Association U9 A YouthSpring Roxhill South #1 WS BU9 Villareal (Eberle) vs WS BU9 Juventus (Jensen)
65663 6/5/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Male Association U9 A YouthSpring Roxhill South #2 WS BU9 Chelsea (Karnofski) vs HSC Phantoms '13 (Printz-Manchester City)
65664 6/5/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Male Association U9 A YouthSpring Roxhill South #2 WS BU9 Man U - Nelson vs WS BU9 Liverpool - Nelson
65665 6/5/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Female Association U9 A YouthSpring Roxhill South #2 WS GU9 Man U (Hatton) vs HSC Highline FC '13 (Lommen-Benfica)
65301Notes 6/5/2022 Sun 4:30 pm West Seattle Female Select U16 SSUL YouthSpring Sealth Utility WS GU15 Shooting Stars vs WS GU16 Flames
65330 6/5/2022 Sun 5:00 pm West Seattle Female Select U12 SSUL YouthSpring Walt Hundley WS GU12 Shooting Stars vs Valor Rec - G10 Brensdal
65395 6/5/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Male Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #1 WS BU10 Real Madrid (Carew) vs HSC Eagles FC '12 (Trujillo-Atletico Madrid)
65396 6/5/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Male Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #1 WS BU10 Liverpool (Sladechec) vs WS BU10 Bayern Munich (Monroe)
65397 6/5/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Female Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #1 WS GU10 Man City (Grotelueschen) vs HSC Pink Ninjas '12 (Evanger-Paris Saint-Germain)
65398 6/5/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Male Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #2 WS BU10 Ajax (McLachlan) vs HSC Blue Seals '12 (Swain-Benfica)
65399 6/5/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Female Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #2 WS GU10 Ajax (Bixby) vs WS GU10 - Bayern Munich (Pickering)
65400 6/5/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Female Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #2 WS GU10 Real Madrid (Cannady) vs WS GU10 Liverpool (Miller/Dean)
65401 6/5/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Male Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #3 WS BU10 Chelsea (Craig/Rodero) vs HSC Eagles '12 (Theofelis-Manchester City)
65402 6/5/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Female Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #3 WS GU10 Inter Milan (Templin) vs WS GU10 Paris St. Germaine (Wiener)
65403 6/5/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #3 WS BU10 Paris St. Germaine (Shelland) vs WS BU10 Juventus (Weagraff)
65726 6/11/2022 Sat 9:00 am Southlake Male Select U12 SSUL YouthSpring Hazen HS Southlake B10 Red vs Valor Rec - B10 MV Fricke - Raptors
65727 6/11/2022 Sat 10:30 am Southlake Male Select U12 SSUL YouthSpring Hazen HS Southlake Rec B10 Strikers (Smothers) vs Valor Rec - B10 KF Deacon - Mercury
65711 6/11/2022 Sat 12:00 pm Southlake Female Select U11 SSUL YouthSpring Hazen HS Southlake Rec G11 Crosier vs Valor Rec - G11 MV Southworth
65784 6/11/2022 Sat 1:15 pm Southlake Female Select U12 SSUL YouthSpring Hazen HS Southlake Rec G10 Bombacie vs WS GU12 Shooting Stars
65740 6/11/2022 Sat 9:00 am Southlake Female Select U14 SSUL YouthSpring Maywood MS Southlake G09 Red Warriors vs WS GU14 Peaches
65741 6/11/2022 Sat 10:45 am Southlake Female Select U14 SSUL YouthSpring Maywood MS Southlake Rec G08 Sweet Feet (Hammond) vs CFSC Ice Breakers G09 (Pagaduan)
65734 6/11/2022 Sat 12:30 pm Southlake Male Select U13 SSUL YouthSpring Maywood MS Southlake Rec B09 Fury Perman vs CFSC B09 Warren
65699 6/11/2022 Sat 11:45 am Southlake Female Select U10 SSUL YouthSpring Ron Regis NW Grass Southlake Rec G12 Randerson vs Valor Rec - G12 MV Childs - Vicious Vipers
65778 6/11/2022 Sat 1:00 pm Southlake Female Select U9 SSUL YouthSpring Ron Regis NW Grass Southlake G13 Purple Ranson vs Valor Rec - G13 MV Maschinsky
65777Notes 6/11/2022 Sat 2:15 pm Southlake Male Select U9 SSUL YouthSpring Ron Regis NW Grass Southlake Juniors B14 Red Flames vs CFSC B13 (Pagaduan)
65779 6/11/2022 Sat 10:30 am Southlake Female Select U9 SSUL YouthSpring Ron Regis SW Grass Southlake Juniors G14 Red vs Valor Rec - G13 MV Ford - Cheetahs
65780 6/11/2022 Sat 11:45 am Southlake Female Select U9 SSUL YouthSpring Ron Regis SW Grass Southlake G13 Blue Walker vs CFSC Blue Fire G13 (DeVol)
65700 6/11/2022 Sat 1:00 pm Southlake Male Select U10 SSUL YouthSpring Ron Regis SW Grass Southlake Rec B12 SHB vs Valor Rec - B12 MV Brady
65332Notes 6/11/2022 Sat 9:00 am West Seattle Female Select U12 SSUL YouthSpring Walt Hundley WS GU12 Shooting Stars vs Southlake Rec G10 Bombacie
65333 6/11/2022 Sat 10:30 am West Seattle Female Select U12 SSUL YouthSpring Walt Hundley WS GU12 Blue Ravens - Hoffman/Arnold vs Southlake rec G10 Hauschildt
65334Notes 6/11/2022 Sat 12:00 pm West Seattle Male Select U14 SSUL YouthSpring Walt Hundley WS BU14 - Shaw vs WS BU14 Team 2
65335 6/11/2022 Sat 1:30 pm HSC Female Select U16 SSUL YouthSpring Walt Hundley HSC Blue Sharks 08 (Coombs) vs Valor Rec - G07 KF Stephens - Hornets
65582 6/12/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #1 WS GU8 Atletico Madrid (LaVoy) vs WS GU8 Lille (Watters)
65583 6/12/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #1 WS GU8 Man City (Carew) vs WS GU8 Inter Milan (Knapp)
65584 6/12/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #1 WS GU8 Bayern Munich (Davila) vs WS GU8 Paris St. Germaine (Shelland)
65585 6/12/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #2 WS GU8 Man U (Jeu-Harris) vs WS GU8 Real Madrid (Beherndt)
65586 6/12/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #2 WS GU8 Villareal (Stark) vs WS GU8 Benfica (Kadushin)
65587 6/12/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U8 A YouthSpring Alki #2 WS BU8 Man City (Nagel) vs WS BU8 Inter Milan (Sladechek)
65588 6/12/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #3 WS GU8 Juventus (Benelisha) vs WS GU8 Salzburg (Hink)
65589 6/12/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Male Association U8 A YouthSpring Alki #3 WS BU8 Villareal (Grant) vs WS BU8 Bayern Munich (Wakefield)
65590 6/12/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U8 A YouthSpring Alki #3 WS BU8 Juventus (Fortunatus) vs WS BU8 Man U (Feldmann)
65591 6/12/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #4 WS GU8 Ajax (Boerger/Campbell) vs HSC Lightning '14 (Doll-Sporting CP)
65592 6/12/2022 Sun 2:00 pm HSC Male Association U8 A YouthSpring Alki #4 HSC The Gunners '14 (Sinon-Paris Saint-Germain) vs WS BU8 Benfica (Carbone)
65593 6/12/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U8 A YouthSpring Alki #4 WS BU8 Chelsea (Moir) vs WS BU8 Atletico Madrid (Binder)
65464 6/12/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Male Association U11 A YouthSpring EC Hughes East WS BU11 Chelsea (Kulas) vs HSC Eagles '11 (Schaeffer-Manchester City)
65465 6/12/2022 Sun 3:30 pm HSC Female Association U11 A YouthSpring EC Hughes East HSC Huskies '11 (Morales-Atletico Madrid) vs WS GU11 Man U (Ryan/Wrenholt)
65466 6/12/2022 Sun 5:00 pm West Seattle Female Association U11 A YouthSpring EC Hughes East WS GU11 Chelsea (Maude/Hagyard) vs WS GU11 Benfica (Rasmussen)
65467 6/12/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Female Association U11 A YouthSpring EC Hughes West WS GU11 Liverpool (Higbee/Johnson) vs WS GU11 Real Madrid (Jennings/Griffin)
65468 6/12/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Male Association U11 A YouthSpring EC Hughes West WS BU11 Paris St. Germaine (Jeu-Harris) vs WS BU11 Real Madrid (Bhegani)
65470 6/12/2022 Sun 5:00 pm West Seattle Male Association U11 A YouthSpring EC Hughes West WS BU11 Atletico Madrid (McAuliffe) vs WS BU11 Bayern Munich (Riddick)
65666 6/12/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Male Association U9 A YouthSpring Fairmount #1 WS BU9 Benfica (Barton) vs WS BU9 Bayern Munich (Frayo)
65667 6/12/2022 Sun 2:00 pm HSC Female Association U9 A YouthSpring Fairmount #1 HSC Sparks '13 (Morales-Atletico Madrid) vs WS GU9 Ajax (Brincko)
65668 6/12/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Male Association U9 A YouthSpring Fairmount #2 WS BU9 Inter Milan (Russell) vs WS BU9 Villareal (Eberle)
65669 6/12/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Female Association U9 A YouthSpring Fairmount #2 WS GU9 Villareal (Strohbusch) vs WS GU9 Man U (Hatton)
65787 6/12/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U9 A YouthSpring Fairmount #2 WS GU9 - Benfica (Patch) vs WS GU9 Man City (Hammond)
65754 6/12/2022 Sun 12:30 pm Southlake Female Select U19 SSUL YouthSpring Hazen HS Southlake Rec G03 Red Spain vs CFSC G05 (Alonzo)
65755Notes 6/12/2022 Sun 2:30 pm Southlake Female Select U19 SSUL YouthSpring Hazen HS Southlake Rec G03 Avalanche vs Valor Rec - GHS MV Moran
65502 6/12/2022 Sun 12:30 pm HSC Male Association U12 A YouthSpring Highland Park HSC Eagles FC '10 (Madrigal-Atletico Madrid) vs WS BU12 Real Madrid (Bloomfield)
65503 6/12/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Male Association U12 A YouthSpring Highland Park WS BU12 Bayern Munich (Hahn) vs WS BU12 Liverpool (Hansen)
65504 6/12/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U12 A YouthSpring Highland Park WS BU12 Benfica (Bullchild/Jardine) vs WS BU12 Chelsea (Magathan)
65505 6/12/2022 Sun 5:00 pm HSC Male Association U12 A YouthSpring Highland Park HSC Phantoms '10 (Printz-Manchester City) vs WS BU12 Paris St. Germaine (Ponnusamy/Lee)
65748 6/12/2022 Sun 2:15 pm Southlake Male Select U16 SSUL YouthSpring Maywood MS Southlake Rec B07 Titans (Goe) vs WS BU15 Steelhead
65756 6/12/2022 Sun 4:00 pm Southlake Female Select U19 SSUL YouthSpring Maywood MS Southlake Rec G03 Red Spain vs HSC Tornadoes 06 (Reyes)
65715Notes 6/12/2022 Sun 1:00 pm Southlake Male Select U9 SSUL YouthSpring Ron Regis NW Grass Southlake B13 Black Terada vs Southlake Juniors B13 Red
65674 6/12/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Male Association U9 A YouthSpring Roxhill South #1 WS BU9 Liverpool - Nelson vs WS BU9 Ajax (Nguyen)
65671 6/12/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Male Association U9 A YouthSpring Roxhill South #1 WS BU9 Juventus (Jensen) vs WS BU9 Man U - Nelson
65672 6/12/2022 Sun 3:30 pm HSC Female Association U9 A YouthSpring Roxhill South #1 HSC Highline FC '13 (Lommen-Benfica) vs WS GU9 Paris St. Germaine (Hynes)
65673 6/12/2022 Sun 12:30 pm HSC Male Association U9 A YouthSpring Roxhill South #2 HSC Phantoms '13 (Printz-Manchester City) vs WS BU9 Atletico Madrid (Barros)
65670 6/12/2022 Sun 2:00 pm HSC Male Association U9 A YouthSpring Roxhill South #2 HSC Highline Heat '13 (Lewis-Paris Saint-Germain) vs WS BU9 Chelsea (Karnofski)
65675 6/12/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Female Association U9 A YouthSpring Roxhill South #2 WS GU9 Bayern Munich (Hagyard) vs WS GU9 Liverpool (Flint)
65404 6/12/2022 Sun 12:30 pm HSC Male Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #1 HSC Eagles FC '12 (Trujillo-Atletico Madrid) vs HSC Ninja Panthers '12 (Rosario-Sporting CP)
65405 6/12/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Female Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #1 WS GU10 - Liverpool (Dean) vs WS GU10 Bayern Munich (Pickering)
65406 6/12/2022 Sun 3:30 pm HSC Female Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #1 HSC Pink Ninjas '12 (Evanger-Paris Saint-Germain) vs WS GU10 Real Madrid (Cannady)
65407 6/12/2022 Sun 12:30 pm HSC Male Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #2 HSC Blue Seals '12 (Swain-Benfica) vs WS BU10 Chelsea (Craig/Rodero)
65408 6/12/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Male Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #2 WS BU10 Ajax (McLachlan) vs WS BU10 Paris St. Germaine (Shelland)
65409 6/12/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Female Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #2 WS GU10 Ajax (Bixby) vs WS GU10 Inter Milan (Templin)
65410 6/12/2022 Sun 12:30 pm HSC Male Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #3 HSC Eagles '12 (Theofelis-Manchester City) vs WS BU10 Real Madrid (Carew)
65411 6/12/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Male Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #3 WS BU10 Juventus (Weagraff) vs WS BU10 Liverpool (Sladechec)
65412 6/12/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Female Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #3 WS GU10 Paris St. Germaine (Wiener) vs WS GU10 Man City (Grotelueschen)
65336 6/18/2022 Sat 9:00 am HSC Female Select U16 SSUL YouthSpring Glacier Field HSC Blue Sharks 08 (Coombs) vs UP Storm G08 (Starnes)
65337 6/18/2022 Sat 11:00 am HSC Female Select U19 SSUL YouthSpring Glacier Field HSC Tornadoes 06 (Reyes) vs Southlake Rec G03 Avalanche
65728 6/18/2022 Sat 9:00 am Southlake Male Select U12 SSUL YouthSpring Hazen HS Southlake Rec B10 Strikers (Smothers) vs Valor Rec - B10 MV Redfern - Hornets
65712 6/18/2022 Sat 10:30 am Southlake Female Select U11 SSUL YouthSpring Hazen HS Southlake Rec G11 Crosier vs Norpoint Super Stars G11
65729 6/18/2022 Sat 12:00 pm Southlake Female Select U12 SSUL YouthSpring Hazen HS Southlake Rec G10 Bombacie vs Norpoint Dragons G'10
65713 6/18/2022 Sat 1:30 pm Southlake Male Select U11 SSUL YouthSpring Hazen HS Southlake Rec B11 Lynch vs Valor Rec - B11 MV Ready - Thunder
65714 6/18/2022 Sat 3:00 pm Southlake Male Select U11 SSUL YouthSpring Hazen HS Southlake Rec B11 Renton vs Valor Recc - MV B11 Larson - Wizards
65730 6/18/2022 Sat 4:30 pm Southlake Male Select U12 SSUL YouthSpring Hazen HS Southlake B10 Red vs Valor Rec - B10 MV Werts - Broncos
65731 6/18/2022 Sat 9:00 am Southlake Female Select U12 SSUL YouthSpring Maywood MS Southlake Rec G10 Hauschildt vs Valor Rec - G10 MV Mayhew
65742 6/18/2022 Sat 10:30 am Southlake Female Select U14 SSUL YouthSpring Maywood MS Southlake Rec G08 Sweet Feet (Hammond) vs FWFC LANNING GU14 Rivals
65743 6/18/2022 Sat 12:15 pm Southlake Female Select U14 SSUL YouthSpring Maywood MS Southlake G09 Red Warriors vs CFSC Ice Breakers G09 (Pagaduan)
65735 6/18/2022 Sat 2:00 pm Southlake Male Select U13 SSUL YouthSpring Maywood MS Southlake Rec B09 Fury Perman vs Norpoint FC 09-Strong (Hooligans)
65701 6/18/2022 Sat 10:15 am Southlake Female Select U10 SSUL YouthSpring Ron Regis NW Grass Southlake Rec G12 Randerson vs Valor REC - G13/12 MV Palmer - Soccer Rockers
65702 6/18/2022 Sat 10:15 am Southlake Female Select U10 SSUL YouthSpring Ron Regis SW Grass Southlake Rec G12 Armstrong vs Valor Rec - G12 MV Betlach - Queen Bees
65338 6/18/2022 Sat 9:00 am West Seattle Female Select U12 SSUL YouthSpring Walt Hundley WS GU12 Blue Ravens - Hoffman/Arnold vs Valor Rec - G10/11 KF Harer - Reign
65339 6/18/2022 Sat 10:30 am West Seattle Female Select U14 SSUL YouthSpring Walt Hundley WS GU14 Peaches vs HSC Tiger Sharks 10 (Good)
65340 6/18/2022 Sat 12:00 pm West Seattle Female Select U16 SSUL YouthSpring Walt Hundley WS GU16 Flames vs WS GU15 Shooting Stars
65594 6/19/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #1 WS GU8 Man U (Jeu-Harris) vs WS GU8 Atletico Madrid (LaVoy)
65595 6/19/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #1 WS GU8 Salzburg (Hink) vs WS GU8 Man City (Carew)
65596 6/19/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U8 A YouthSpring Alki #1 WS BU8 Chelsea (Moir) vs WS BU8 Inter Milan (Sladechek)
65597 6/19/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #2 WS GU8 Bayern Munich (Davila) vs HSC Lightning '14 (Doll-Sporting CP)
65598 6/19/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #2 WS GU8 Benfica (Kadushin) vs WS GU8 Real Madrid (Beherndt)
65599 6/19/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U8 A YouthSpring Alki #2 WS BU8 Man U (Feldmann) vs WS BU8 Atletico Madrid (Binder)
65600 6/19/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #3 WS GU8 Lille (Watters) vs WS GU8 Paris St. Germaine (Shelland)
65601 6/19/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #3 WS GU8 Juventus (Benelisha) vs WS GU8 Ajax (Boerger/Campbell)
65602 6/19/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U8 A YouthSpring Alki #3 WS BU8 Juventus (Fortunatus) vs WS BU8 Bayern Munich (Wakefield)
65603 6/19/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Female Association U8 A YouthSpring Alki #4 WS GU8 Villareal (Stark) vs WS GU8 Inter Milan (Knapp)
65604 6/19/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Male Association U8 A YouthSpring Alki #4 WS BU8 Villareal (Grant) vs WS BU8 Benfica (Carbone)
65605 6/19/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U8 A YouthSpring Alki #4 WS BU8 Man City (Nagel) vs HSC The Gunners '14 (Sinon-Paris Saint-Germain)
65472 6/19/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Male Association U11 A YouthSpring EC Hughes East WS BU11 Paris St. Germaine (Jeu-Harris) vs WS BU11 Atletico Madrid (McAuliffe)
65473 6/19/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U11 A YouthSpring EC Hughes East WS BU11 Real Madrid (Bhegani) vs WS BU11 Chelsea (Kulas)
65474 6/19/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Female Association U11 A YouthSpring EC Hughes West WS GU11 Liverpool (Higbee/Johnson) vs WS GU11 Villareal (McClure)
65475 6/19/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Female Association U11 A YouthSpring EC Hughes West WS GU11 Real Madrid (Jennings/Griffin) vs WS GU11 Chelsea (Maude/Hagyard)
65476 6/19/2022 Sun 3:30 pm HSC Male Association U11 A YouthSpring EC Hughes West HSC Eagles '11 (Schaeffer-Manchester City) vs WS BU11 Bayern Munich (Riddick)
65477 6/19/2022 Sun 5:00 pm West Seattle Female Association U11 A YouthSpring EC Hughes West WS GU11 Benfica (Rasmussen) vs WS GU11 Man City (Pickering/Pytel)
65676 6/19/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Male Association U9 A YouthSpring Fairmount #1 WS BU9 Villareal (Eberle) vs WS BU9 Chelsea (Karnofski)
65677 6/19/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Female Association U9 A YouthSpring Fairmount #1 WS GU9 Villareal (Strohbusch) vs HSC Highline FC '13 (Lommen-Benfica)
65678 6/19/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Male Association U9 A YouthSpring Fairmount #2 WS BU9 Man U - Nelson vs WS BU9 Inter Milan (Russell)
65679 6/19/2022 Sun 2:00 pm HSC Female Association U9 A YouthSpring Fairmount #2 HSC Sparks '13 (Morales-Atletico Madrid) vs WS GU9 Man U (Hatton)
65788 6/19/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U9 A YouthSpring Fairmount #2 WS GU9 - Benfica (Patch) vs WS GU9 Paris St. Germaine (Hynes)
65506 6/19/2022 Sun 12:30 pm HSC Male Association U12 A YouthSpring Highland Park HSC Phantoms '10 (Printz-Manchester City) vs HSC Eagles FC '10 (Madrigal-Atletico Madrid)
65507 6/19/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Male Association U12 A YouthSpring Highland Park WS BU12 Paris St. Germaine (Ponnusamy/Lee) vs WS BU12 Bayern Munich (Hahn)
65508 6/19/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U12 A YouthSpring Highland Park WS BU12 Real Madrid (Bloomfield) vs WS BU12 Benfica (Bullchild/Jardine)
65509 6/19/2022 Sun 5:00 pm West Seattle Male Association U12 A YouthSpring Highland Park WS BU12 Chelsea (Magathan) vs WS BU12 Liverpool (Hansen)
65680 6/19/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Male Association U9 A YouthSpring Roxhill South #1 WS BU9 Atletico Madrid (Barros) vs HSC Highline Heat '13 (Lewis-Paris Saint-Germain)
65681 6/19/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Male Association U9 A YouthSpring Roxhill South #1 WS BU9 Bayern Munich (Frayo) vs HSC Phantoms '13 (Printz-Manchester City)
65682 6/19/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Female Association U9 A YouthSpring Roxhill South #1 WS GU9 Liverpool (Flint) vs WS GU9 Ajax (Brincko)
65683 6/19/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Male Association U9 A YouthSpring Roxhill South #2 WS BU9 Ajax (Nguyen) vs WS BU9 Benfica (Barton)
65684 6/19/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Male Association U9 A YouthSpring Roxhill South #2 WS BU9 Juventus (Jensen) vs WS BU9 Liverpool - Nelson
65685 6/19/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Female Association U9 A YouthSpring Roxhill South #2 WS GU9 Bayern Munich (Hagyard) vs WS GU9 Man City (Hammond)
65341 6/19/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Male Select U16 SSUL YouthSpring Sealth WS BU15 Supernovas vs CFSC B08 (Higginbotham)
65342 6/19/2022 Sun 2:30 pm West Seattle Male Select U16 SSUL YouthSpring Sealth WS BU15 Supernovas vs Southlake Rec B07 Titans (Goe)
65343 6/19/2022 Sun 4:30 pm West Seattle Male Select U16 SSUL YouthSpring Sealth WS BU15 Steelhead vs FWFC BU16 Timberwolves
65344 6/19/2022 Sun 2:30 pm HSC Female Select U19 SSUL YouthSpring Sealth Utility HSC Tornadoes 06 (Reyes) vs CFSC G05 (Alonzo)
65413 6/19/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Female Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #1 WS GU10 Paris St. Germaine (Wiener) vs HSC Pink Ninjas '12 (Evanger-Paris Saint-Germain)
65414 6/19/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Male Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #1 WS BU10 Juventus (Weagraff) vs WS BU10 Bayern Munich (Monroe)
65415 6/19/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Female Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #1 WS GU10 - Real Madrid (Cannady) vs WS GU10 Liverpool (Miller/Dean)
65416 6/19/2022 Sun 12:30 pm West Seattle Male Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #2 WS BU10 Real Madrid (Carew) vs HSC Blue Seals '12 (Swain-Benfica)
65417 6/19/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Female Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #2 WS GU10 Bayern Munich (Pickering) vs WS GU10 Inter Milan (Templin)
65418 6/19/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Male Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #2 WS BU10 Paris St. Germaine (Shelland) vs WS BU10 Chelsea (Craig/Rodero)
65419 6/19/2022 Sun 12:30 pm HSC Male Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #3 HSC Ninja Panthers '12 (Rosario-Sporting CP) vs HSC Eagles '12 (Theofelis-Manchester City)
65420 6/19/2022 Sun 2:00 pm West Seattle Male Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #3 WS BU10 Liverpool (Sladechec) vs WS BU10 Ajax (McLachlan)
65421 6/19/2022 Sun 3:30 pm West Seattle Female Association U10 A YouthSpring Walt Hundley #3 WS GU10 Ajax (Bixby) vs WS GU10 Man City (Grotelueschen)
Displayed 1 to 191 of 191